Menu
Menu

WE MAKE PROJECTS WORK

"Якість залишається довго після
того, як ціна була забута"

Сер Фредрік Генрі Ройс

CLOSE
Menu

Клапани за принципом ковзного диску

Швидко – інноваційно – точно. Клапани для найвищих вимог.

ЗАПИТАННЯ ПІДБОРУ І РОЗРАХУНКУ РЕГУЛЮЮЧОЇ АРМАТУРИ SCHUBERT&SALZER

Переваги клапана зі ковзним диском Schubert & Salzer

Регулювати можна так просто… Понад 35 років тому компанія Schubert & Salzer відкрила нові шляхи у сфері регулюючих клапанів. Ми розробили ковзний шиберний клапан (GS-клапан) компактний, легкий і високоточний. Клапан працює за принципом, який надихав ще Леонардо да Вінчі. І сьогодні він задовольняє найвищі вимоги, що пред’являються до регулюючого клапана.

 

Серія засувок має точне, швидке та економічне управління рідкими, пароподібними та газоподібними середовищами. Ущільнювальна пластина, закріплена в корпусі під прямими кутами напряму потоку, має певну кількість прорізів поперечних прорізів однакової висоти. Диск, що рухається, з таким же розташуванням пазів переміщається паралельно нерухомому диску, тим самим змінюючи поперечний переріз потоку. Переважаючий перепад тиску притискає диск, що рухається, до нерухомого диска і герметизує його.

 

Цей принцип дії також викликає ефект самоприкладання рухомого диска. Ця поверхня ущільнення

менше протистоїть зношуванню в порівнянні з кульовими клапанами з принципом кільцевого ущільнення В результаті конструкція розсувних воріт пропонує надзвичайно компактний, порівняно легкий і, отже, зручний клапан.

Наш вибір клапанів зі ковзним диском

Альтернатива для високих вимог

Серія клапанів GS дозволяє виконувати точне, швидке та економічне регулювання та перемикання рідких, пароподібних та газоподібних середовищ. Ущільнюючий диск (2), зафіксований у корпусі (1) перпендикулярно напрямку потоку, має певну кількість поперечних прорізів (3) однакової висоти. Неповоротний диск (4) з таким самим розташуванням прорізів переміщається по вертикалі і таким чином змінює прохідний переріз. Існуюча різниця тисків притискає рухомий диск (4) до нерухомого (2).

Переваги клапанів зі ковзним диском

ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ В ОБМЕЖЕНОМУ ПРОСТОРІ

Компактна конструкція для мінімального використання простору та простоти установки

ЗМІНА ЗНАЧЕННЯ KVS

Шляхом простої заміни нерухомого ущільнюючого диска можна будь-якої миті змінити значення пропускної здатності Kvs в діапазоні від 0,018 до 910.

Вкрай низький рівень витоку

< 0,0001% значення Kvs завдяки самопритирання рухомого диска та тиску середовища на рухомий диск з поверхневим ущільненням замість кільцевого.

ВІДМІННИЙ ДІАПАЗОН РЕГУЛЮВАННЯ

від 30 : 1 до 160 : 1

ЗНАЧНО ЗНИЖЕНО ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ

Мінімальні витрати енергії на приведення в дію за рахунок короткого ходу та мінімальна необхідна потужність приводу.

ОПТИМАЛЬНІ ГІДРАВЛІЧНІ УМОВИ

 

Запобігання кавітації в клапані та безшумність роботи за рахунок зниження турбулентності.

ПРОСТОТА МОНТАЖУ І ОБСЛУГОВУВАННЯ

Завдяки компактній конструкції, малій вазі (приклад: DN 150 з приводом важить всього 15 кг) та продуманій конструкції із застосуванням ущільнювальних дисків монтаж та технічне обслуговування виконуються з легкістю.

МІНІМАЛЬНА СПРАВА

За рахунок дії сили перпендикулярно напрямку потоку середовища, а також комбінації високоякісних рухомих матеріалів і нерухомого дисків.

МАКСИМАЛЬНА РІЗНІСТЬ ТИСКУ

Можливе регулювання середовища з великою різницею тисків (до 160 бар) при мінімально можливих габаритах, компактній монтажній довжині та малій витраті повітря.

Ефективність клапанів зі ковзним диском

Головною відмінністю GS-клапану є зусилля регулювання, що становить лише 10% від зусилля, необхідного для приведення в дію сідельного конічного клапана з таким самим умовним проходом при рівній різниці тисків. Це дозволяє застосовувати приводи значно менших габаритів, при цьому обидва принципи регулювання при рівному умовному проході мають практично однакову пропускну здатність!

 

Ця вигідна перевага ґрунтується на тому факті, що в GS-клапані замикання здійснюється перпендикулярно напрямку потоку, а не як у сідельному конічному клапані.

Кавітація клапанів зі ковзним диском

Висока швидкість потоку середовища у найвужчому перерізі клапана знижує місцевий тиск нижче тиску пари рідини. Виникають бульбашки пари, які в областях вищого тиску схлопуються. Якщо вони натикаються на тверді перешкоди (корпус клапана), при імплозії бульбашок можуть виникати ушкодження. У випадку GS-клапану така небезпечна зона кавітації знаходиться за межами, а точніше на відстані близько 1-2 м від клапана. При цьому кавітаційні бульбашки хлопаються в середині трубопроводу і не надають будь-якої руйнівної дії.

Динамічні характеристики клапанів зі ковзним диском

Ковзаючі шиберні клапани значно «швидші» за традиційні регулюючі клапани. Це можна продемонструвати на підставі частотної характеристики, якщо розглядати величину регулювання встановленого позиціонера як вхідний параметр, а амплітуду ходу, що встановлюється, – як вихідний. Зміна частотної характеристики впливає якість регулювання всього контуру.

Вага

Невеликі зусилля регулювання та короткий хід дозволяють використовувати невеликі сервоприводи. У поєднанні з компактною міжфланцевою конструкцією на виході отримуємо клапан з мінімально можливою вагою та габаритами, особливо при середніх та великих значеннях умовного проходу. Так, сідельний конічний клапан DN150 важить близько 150 кг, у той час як ковзний шиберний клапан такого ж умовного проходу має вагу всього 15 кг!

Засувки використовуються для контролю газів, парів та рідин.

  • Хімічна та фармацевтична промисловість
  • Металургійний та алюмінієвий заводи
  • Виробництво продуктів харчування та напоїв
  • Виробництво пластмас та гуми
  • Технологія випробувального стенду
  • Виробництво та використання газу та стисненого повітря
  • Пивоварні заводи
  • Технології очищення води
  • Текстильне виробництво
UA | EN »