Menu
Menu

WE MAKE PROJECTS WORK

"Якість залишається довго після
того, як ціна була забута"

Сер Фредрік Генрі Ройс

CLOSE
Menu

Сідельні клапани

Надзвичайно довговічна та універсальна технологія клапанів

ЗАПИТАННЯ ПІДБОРУ І РОЗРАХУВАННЯ РЕГУЛЮЮЧОЇ АРМАТУРІ SCHUBERT&SALZER

Сидельні клапани від Schubert & Salzer

Сидельні клапани є надзвичайно надійними універсальними пристроями у світі клапанів. Наш асортимент включає відкр/закр та регулюючі клапани з нержавіючої сталі або бронзи, з приводом з нержавіючої сталі або легкого пластикового приводу.

 

Вони доступні з різьбовим з’єднанням або потрійним затискачем, привод може бути пневматичним або електричним, і вони можуть поставлятися з фланцевим корпусом.

Наш вибір сідельних клапанів

Клапани з кутовим сідлом: клапани з кутовим сідлом у вигляді упорів та блоків управління мають особливо компактну конструкцію та виконують дуже велику кількість циклів перемикання. У багатьох версіях конструкція клапана забезпечує високоефективну витрату і навіть може використовуватися в злегка забруднених середовищах.


Фланцеві клапани: у великих розмірах фланцеві клапани легко зняти з трубопроводів, ніж різьбові клапани. Цей діапазон поставляється для різних стандартів підключення, таких як кутові та прямі фланцеві сідельні клапани.


Триходові клапани: залежно від конструкції триходовий клапан може виконувати різні функції: він може змішувати та розподіляти потоки середовища або заряджати та розряджати робочий компонент (наприклад, циліндр тиску). Встановлюється в трубопровід за допомогою різьбових з’єднань.

UA | EN »