Menu
Menu

WE MAKE PROJECTS WORK

"Якість залишається довго після
того, як ціна була забута"

Сер Фредрік Генрі Ройс

CLOSE
Menu

Регулятор тиску для пари PRV50065

РЕГУЛЯТОРИ ТИСКУ

PRV50065

Діаметри

DN15 - DN100

Тиск

PN40

Температура:

-10оС...+250оС

Матеріали

GS-C 25 1.0619 (A216-WCB)

Перевагами регулятора тиску для пари PRV50065 можна відзначити наступне:

Компактна конструкція:

Потрібний мінімальний простір і, отже, підвищується простота установки (у середньому на 20% менше, ніж у моделей конкурентів).

Закрита пружинна кришка з нержавіючої сталі (1.4404/SS316L)

Забезпечує триваліший термін служби пружини, уникаючи її корозії.

Не вимагає компенсуючої бочки:

пряме з'єднання з трубою

Середні внутрішні деталі з нержавіючої сталі (1.4404 / SS316L)

Висока точність регулювання завдяки балансувальній пробці

Високоякісний корпус із литої сталі (GS-C 25):

Замість матеріалів низької якості, що використовуються конкурентами, таких як чавун або ковкий чавун

З'єднання лінії витоку з регулювальним гвинтовим ущільненням

Просте настроювання номінальних значень

Типові галузі застосування

  • Система парового, водного, конденсатного циклу
  • Промислове повітря
  • Технічні гази
  • Система парового, водного, конденсатного циклу
  • Звичайна подача палива та утилізація залишків

PRV50065 – це редукційний клапан з автоматичним спрацьовуванням, що забезпечує можливість точного регулювання тиску, а також характеризується легкістю встановлення та зручністю експлуатації. Ці характеристики використовуються для підтримки певного рівня тиску на виході без необхідності встановлення додаткових пневматичних або електричних елементів, що управляють.

PRV50065 – це пропорційний мембранний клапан, що приводиться в дію пружиною, призначений для застосування у високопродуктивних системах. Корпус клапана виконаний з литої сталі, внутрішні елементи – з нержавіючої сталі, а конічна тарілка оснащена металевою прокладкою ущільнювача.

Контрольований тиск на виході (встановлене значення) визначається на регулювальному пристрої і підтримується за рахунок зусилля, прикладеного до пружини керуючого елемента клапана. Таким чином, як тільки величина тиску на виході перевищить встановлене значення, конічна тарілка клапана переміщається до сідла, зменшуючи при цьому тиск. Подібним чином клапан працює при падінні величини тиску на виході – при падінні тиску витрата збільшується. На додачу, обертання гвинта за годинниковою стрілкою збільшує встановлене значення тиску на виході.

PRV50065 вимагає наявності керуючої лінії, встановленій на об’єкті.

Разом з тим відсутні запірні елементи, що гарантують абсолютний ступінь закриття. Відповідно до стандарту DIN EN 60534-4 та/або ANSI FCI70-2 допускається застосування елементів, що відповідають класу протікання IV (для металевої конічної тарілки – 0,01% від величини пропускної спроможності).

Редукційний клапан слід монтувати в горизонтально розташованому трубопроводі так, щоб мембранна кришка була спрямована вниз, дотримуючись відповідності напрямків потоку стрілок, нанесених на корпус клапана. Разом з тим, при роботі з газами допускається установка клапана в положенні кришки мембрани вертикально вгору або вертикально вниз.

UA | EN »