Menu
Menu

WE MAKE PROJECTS WORK

"Якість залишається довго після
того, як ціна була забута"

Сер Фредрік Генрі Ройс

CLOSE
Menu

Labom

Успішні в метрології вже понад 50 років: орієнтація на клієнта, індивідуальні рішення та здорове зростання завжди характеризували сімейний бізнес, що базується на худому.

Компанія LABOM була заснована в 1968 Уолтером Лабомом. За його перебування на цій посаді підприємство пройшло шлях від ремісничого бізнесу до відомих фахівців у галузі цифрової метрології. Зокрема, надання індивідуально розроблених індивідуальних рішень є особливістю LABOM. Ці прилади застосовуються для вимірювання та контролю тиску, рівня наповнення та температури у різних галузях промисловості, включаючи харчову, фармацевтичну, біотехнологічну та хімічну.

 

Сьогодні LABOM налічує близько 180 співробітників та має філії та представництва у більш ніж 40 країнах. Оцифрування, зміни у світі праці та глобалізація ринків – ось ті виклики, з якими зараз стикається LABOM. При цьому філософія здорового сімейного бізнесу, що росте, залишається незмінною: LABOM надає великого значення збереженню добре зарекомендованого себе і поєднанню цього з новітніми підходами.

Якість та задоволеність клієнтів лежать в основі всіх думок та дій LABOM. Система менеджменту якості відповідає вимогам DIN EN ISO 9001: 2015, директиві з обладнання під тиском 2014/68/EU та ATEX 2014/34/EU.


Прилади LABOM для гігієнічного обслуговування виготовляються відповідно до керівних принципів 3A та відповідають стандартам EHEDG

UA | EN »