Menu
Menu

WE MAKE PROJECTS WORK

"Якість залишається довго після
того, як ціна була забута"

Сер Фредрік Генрі Ройс

CLOSE
Menu

Наші основні цінності:

досвід, якість продукції та обслуговування клієнтів.

Наші основні цінності:

З 1996 року Bvalve Flow Systems & Controls® досягла визначної лідируючої ролі в системах потоків на ринках управління (регулюючі клапани, промислові клапани, запобіжні клапани та технологічне обладнання). Наша бізнес-стратегія охоплює великі інженерні проекти, технічні продажі, щоденний бізнес та післяпродажне обслуговування.

Відтворити відео

Наші основні цінності: досвід, якість продукції та обслуговування клієнтів. Досвід та ноу-хау дозволяють нам визначати потреби клієнтів та вибирати правильні рішення. Якість нашої продукції забезпечує видатну безпеку та гарантію. Команда післяпродажного обслуговування Bvalve забезпечує навчання, досвід та знання для надання найкращих послуг під час запуску, технічного обслуговування, ремонту, обслуговування на місці, складання… на іспанському та португальському ринках.

Штаб-квартира знаходиться в «El Puig» (Валенсія), Іспанія, і займає площу понад 1800 м2 в офісах та 4,400 м2 у складських приміщеннях, майстернях та інших виробничих приміщеннях, таких як приміщення для навчання клієнтів, промислова калібрувальна лабораторія та дві пілотні установки , які дозволяють випробувати наші продукти (ISO 9001). Bvalve зберігає великий запас клапанів, контрольно-вимірювальних приладів та запасних частин, щоб гарантувати максимально короткі терміни постачання. Наявність стратегічних запасів запчастин дозволяє нам надавати найкращий сервіс нашим клієнтам у найкоротший термін. Наявність таких запасів є ключовим чинником конкурентоспроможності нашої компанії над ринком.

Як виробники високоякісних регулюючих клапанів, ми дуже серйозно ставимося до питання якості та виробляємо нашу продукцію відповідно до ISO 9001 та відповідно до міжнародних директив (PED 97/23 EC, ASME, API, NB, ANSI…)

UA | EN »