Menu
Menu

WE MAKE PROJECTS WORK

"Якість залишається довго після
того, як ціна була забута"

Сер Фредрік Генрі Ройс

CLOSE
Menu

Кульові секторні клапани

Клапан для включення/вимкнення абразивного матеріалу та шламу.

ЗАПИТАННЯ ПІДБОРУ І РОЗРАХУНКУ РЕГУЛЮЮЧОЇ АРМАТУРИ SCHUBERT&SALZER

Кульові секторні клапани Schubert & Salzer

Кульові секторні клапани використовуються практично для будь-яких завдань замикання та регулювання, зокрема, в умовах забруднених, абразивних та пастоподібних середовищ.

Завдяки особливій формі кульові сегменти самоочищаються; пневматичні та електричні приводи та регулятори забезпечують дуже точне спрацювання та універсальність застосування клапанів у найрізноманітніших сферах — гірничодобувній промисловості, виробництві паперу, сталі, у хімічній промисловості, виробництві будівельних матеріалів, на очисних спорудах.

Кульові секторні клапани

Конструктивний принцип

Кульові секторні клапани відрізняються неперевершеною продуктивністю у найскладніших умовах застосування.

У разі застосування традиційних поворотних клапанів із сегментним затвором та поворотних заслінок компоненти, що забезпечують герметичність клапана, у закритому положенні піддаються найбільшому зносу. Завдяки особливій конструкції кульового сектора, ущільнююче кільце забезпечує герметизацію поверхнею, схильною до меншого зносу. За рахунок того, що поверхня, що ущільнює, не схильна до впливу потоків високої швидкості, значно збільшується термін служби кульових сегментних клапанів. Для запобігання потраплянню частинок у підшипникову опору, з боку середовища опора ущільнена двома кільцями.

Зносостійкість

Стандартно кульові сегментні клапани оснащуються ексцентриковою опорою. Це призводить до того, що замикаючий орган при відкритті піднімається з сідла. В результаті ущільнюючі поверхні при повністю або частково відкритому клапані піддаються постійному впливу абразивних середовищ. У разі суспензій, що містять тверді частинки, середовище може проникнути в простір між поворотною кулею і кільцем ущільнювача, пошкодити поверхні і призвести до появи течій. Кульові секторні клапани оснащені центричними підшипниками та стійкими опорними шийками. Завдяки цьому під час повороту куля не піднімається із сідла. Постійний момент приводу, що крутить, практично не змінюється при зміні різниці тисків.

Термін служби

Вдала концепція герметизації у поєднанні з різними матеріалами та якістю обробки поверхні кулі та сідла підвищують термін служби клапана. Тому клапан

особливо рекомендований для абразивних, високов’язких та волокнистих середовищ.

UA | EN »