Menu
Menu

WE MAKE PROJECTS WORK

"Якість залишається довго після
того, як ціна була забута"

Сер Фредрік Генрі Ройс

CLOSE
Menu

Про компанію

Компанія Adamant Valves, заснована в 2002 році, як світовий виробник та постачальник клапанів для сантехнічної арматури, перетворилася на одного з провідних виробників високоточної сантехнічної арматури, насосів та трубопровідної арматури з нержавіючої сталі.

Adamant Valves використовує сучасні верстати з числовим програмним управлінням, обладнання для обробки та тестування, щоб гарантувати, що наші продукти будуть відповідати вашим очікуванням щодо надійної роботи та якості. Ми проектуємо і виробляємо широкий асортимент санітарних клапанів і фітингів з нержавіючої сталі, таких як санітарні дросельні заслінки, санітарні шарові крани, санітарні зворотні клапани, санітарні оглядові скла, санітарні з’єднання і т. д. Вони широко використовуються в молочній, харчовій промисловості, , фармацевтичний, косметичний та інші промислові ринки Всі наші продукти виробляються відповідно до різної обробки поверхні, матеріалами та галузевими стандартами, включаючи ISO, DIN, IDF та SMS. Перед використанням вони пройшли всебічні випробування та польові випробування, у яких були використані передові конструктивні характеристики та високоякісні матеріали.

Adamant Valves також постачає різні санітарні насоси, включаючи санітарні відцентрові насоси, санітарні роторно-лопатеві насоси та санітарні рідинні кільцеві насоси. Ми пропонуємо повну лінійку санітарних насосів для задоволення всіх ваших вимог у галузі молочної та харчової промисловості.

UA | EN »